Dzień Dziecka

31 maja upłynął na sportowo. Gmina Milówka i Klub Sportowy Lisek zorganizowali zawody sportowe. Uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy rywalizowali w piłce siatkowej, biegach i piłce nożnej. Dzieci mogły bawić się na zjeżdżalni, zagrać w playstation, pomalować sobie twarz. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek. Efektem rywalizacji było III miejsce naszych najmłodszych piłkarzy oraz sukces w biegach Dominika Legierskiego. Na szczególną pochwałę zasługuje Kamil Węglarz, który zdobył 6 bramek we wszystkich rozegranych meczach. Wyróżnić należy również postawę Szymona Legierskiego, który w ostatniej minucie meczu strzelił bramkę, dzięki której stanęliśmy na podium.

sp2 sp3

sp4 sp5 sp6 sp7 sp8 sp9 sp10 sp11sp1

Czerwiec 1, 2016 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post