Wigilia

Nasza szkoła to jedna wielka rodzina. W klasach odbyły się wigilijki klasowe, w blasku choinek w zapachu pierników, składaliśmy sobie życzenia. My nauczyciele życzymy swoim uczniom sukcesów w nauce, a oni nam cierpliwości i ciekawych pomysłów. Potem przyszedł czas na wigilię szkolną. Nauczyciele i pracownicy obsługi zebrali się razem przy stole. Pani dyrektor, jak co roku, przygotowała wyśmienite śledzie, pani Grażyna barszcz i pierogi, pani Ela sałatkę, pani Monika znalazła czas na upieczenie równiutkiego makowca, pan Jasiu przyniósł własnoręcznie wykrajane wanilijki, a pani Bianka mistrzyni ciast, upiekła wspaniały sernik z wiśniami.

1w2w3w4w

Styczeń 14, 2016 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post