Konkurs kolęd i pastorałek

30 stycznia 2015 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek. Konkurs przygotowała pani Alicja Przybyła. Uczestnicy sami wybierali repertuar, mogli również skorzystać z karaoke. Jury w składzie pani Bianka Markuljak, pani Monika Gaj i pani Renata Fułat sprawiedliwie oceniało występy uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VI. Niespodzianką był występ przedszkolaka Bartka Pytla, który pomimo tremy zaśpiewał pięknie kolędę.

BartuśAlaKlaudia 5 klasa2angelikaPiotrek i MichałZuziaWeronika i MarekArletaDawidpublicznośćNatalka2Natalka 3PaulinaJulka1Oliwka i Julka 2Martyna

Jury po uważnym wysłuchaniu wszystkich utworów nagrodziło szóstkę uczniów, którzy zaśpiewali kolędy  z największym zaangażowaniem, wyczuciem melodii i zrozumieniem śpiewanego tekstu.

jury3jury2

W kategorii klas I – III wygrała Grażyna Byrtus, drugie miejsce zajęła Paulina Urbaczka, a trzecie duet Weronika Święcicka i Marek Kowalczyk

Grażynka 2PaulinkaDSC_0118Weronika

W kategorii klas IV – VI pierwsze miejsce zajęły wspólnie  Martyna Zeman i Magdalena Jóźwiak, drugie miejsce przypadło w udziale Julii Muzyce, a trzecie miejsce zajął duet Julia Szpak i Oliwia Pytel. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Martyna NagrodaMagda stronajulka Muzyka nagrJulka nagrodaOliwka nagrodapozostali

Nagrodę specjalną za odwagę i urok osobisty otrzymał Bartek Pytel, a jego koleżanki i koledzy z punktu przedszkolnego zaśpiewali piękną pastorałkę.

nagroda BartuśPP 2

Luty 11, 2015 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post