Informacja Dyrektora Szkoły w związku z epidemią Covid – 19

SZANOWNI PAŃSTWO, KOCHANI RODZICE I UCZNIOWIE

Witam serdecznie po raz pierwszy w tym roku szkolnym, korzystając z formy elektronicznej.

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji przekazywanych na grupach klasowych pragnę Państwa uspokoić. Na dzień dzisiejszy nie ma wśród pracowników żadnego potwierdzonego wyniku pozytywnego. Zajęcia prowadzone są stacjonarnie (w szkole) dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Sytuacja w naszym powiecie zmienia się dynamicznie, dlatego nie jesteśmy w stanie niczego przewidzieć. Jeżeli będą jakiekolwiek zmiany związane z organizacją pracy szkoły, niezwłocznie Państwa poinformuję. Bardzo proszę o ignorowanie wszelkich informacji napływających do Państwa, które nie będą potwierdzone przeze mnie. W razie wątpliwości, proszę o kontakt sms-owy na numer mojego prywatnego telefonu, który jest Państwu znany.

Bardzo proszę o zachowanie spokoju. Panika nikomu dobrze nie służy.

Życzę wszystkim zdrowia, cierpliwości, spokoju, wówczas będzie nam łatwiej pokonać wszelkie problemy.

Krystyna Jopek

Październik 16, 2020 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post