Informacja Dyrektora Szkoły dla rodziców i uczniów

Szanowni Rodzice! Drodzy uczniowie!

Wiedza ucznia oraz jego postępy w nauce będą monitorowane i sprawdzane na bieżąco przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Uzyskane oceny cząstkowe są regularnie wpisywane do dziennika elektronicznego zgodnie z WSO.

Uczniowie otrzymują oceny cząstkowe za:

- odsyłanie nauczycielom do oceny wykonanych w domu ćwiczeń, wypracowań, zadań, kart pracy, prezentacji multimedialnych wskazanych przez nauczyciela

- aktywność i kreatywność w wykonywaniu zadań dodatkowych ( dla chętnych)

Każdy nauczyciel jest zobowiązany do zamieszczania na dysku OneDrive materiałów potrzebnych uczniom do opanowania określonego zakresu materiału ( np. objaśnienia nauczyciela, karty pracy, pliki mp3, linki do stron internetowych).

Wykonane zadania, wskazana przez nauczyciela karty pracy, itp. uczniowie odsyłają na skrzynki mailowe wskazane uczniom przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Uczniowie pracują samodzielnie według podanych wskazówek, w razie trudności piszą do nauczyciela przedmiotu na podany przez niego adres mailowy. W przypadku uczniów objętych opieką PPP , wykonują oni tylko te zadania, które potrafią .

Nauczyciele są do dyspozycji uczniów i rodziców drogą elektroniczną lub telefoniczną – możliwe konsultacje , pytania czy zgłaszanie ewentualnych problemów

Rodzice są proszeni o regularne sprawdzanie w dzienniku elektronicznym wyników w nauce swojego dziecka, a szczególnie:

- zapoznania się z bieżącymi ocenami dziecka;

- zapoznania się z informacjami przesyłanymi przez dziennik elektroniczny;

Dodatkowo rodzice mają możliwość uzyskania informacji o postępach w nauce swojego dziecka poprzez indywidualne konsultacje z nauczycielami ( rozmowa telefoniczna, e-mail).

Dziękujemy Rodzicom i Uczniom za wyrozumiałość , życzymy zdrowia, wytrwałości i cierpliwości.

Krystyna Jopek

Marzec 26, 2020 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post