Informacja dla uczniów

INFORMACJA DLA UCZNIÓW

KOCHANI UCZNIOWIE

W zaistniałej trudnej sytuacji, zwracam się do Was z ogromną prośbą                   o zachowanie spokoju, opanowania i wyciszenia złych emocji.

Bardzo dobrym sposobem może być pełne zaangażowanie się w proces nauczania oraz współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wierzę w Was i wiem, że rozumiecie sytuację oraz że dostosujecie się do warunków, jakie nam stworzyła rzeczywistość.

Pamiętajcie, że ucząc się, inwestujecie w siebie i nastąpi czas w Waszym życiu, kiedy wykorzystacie wiedzę i doświadczenie, które obecnie zdobywacie.

Jesteście zmuszeni do korzystania z różnych dostępnych źródeł informacji. Pamiętajcie, aby korzystać tylko ze stron internetowych wskazanych przez nauczycieli. Bądźcie czujni, by żaden z Was nie stał się ofiarą internetowego przestępstwa.

Wierzę w Was bardzo mocno. Razem damy radę pokonać wszelkie trudności.

Pamiętajcie, jesteście dla nas najważniejsi.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Krystyna Jopek

Marzec 26, 2020 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post