IM. KSIĘDZA JANA TARDOWSKIEGO
Home
 

Dzień KEN i Ślubowanie pierwszoklasistów

Klasa VII pod kierunkiem wychowawcy p. Renaty Fułat przedstawiła  humorystyczny, a także poważny program nawiązujący do nauczycielskich problemów i sukcesów. Na zakończenie wręczyli pracownikom szkoły symboliczną różę, związaną z ogrodem wdzięczności, który był tematem przewodnim występu.

 

ed1 ed2 ed3 DSC_0010 sl0

 

Następnie wystąpiły pierwszaki, które krótkim występem i egzaminem, przeprowadzonym przez starszych kolegów, udowodniły, że mogą przystąpić do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Lalikach. Po egzaminie pani dyrektor pasowała ich  na uczniów. Wychowawczyni p. Monika Gaj wręczyła pierwszakom pamiątkowe dyplomy i pobrała odciski palców do pamiątkowej księgi, tym sposobem przypieczętowano Ślubowanie. Rodzice wręczyli swoim pociechom tuby ze słodyczami i zaprosili wszystkich na poczęstunek.

 

sl4 sl5 sl6 sl7 sl16 sl17 sl18 sl19 sl20 sl8 sl9 sl10 sl11 sl12 sl14 sl15

sl1 sl2

 

Na zakończenie uroczystego apelu p. Bibianna Markuljak wręczyła medale, dyplomy i puchar mistrza szkoły w piłce nożnej. Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja z klasy VIII, drugie klasa VII, a pierwsze reprezentacja klas V i VI. Gratulujemy zwycięstwa i sportowej postawy.

 

m2m1m3m4m5m6m7

Off 

Październik 17, 2018 This post was written by Categories: Uncategorized Comments are off for this post


Top