„Jeśli posiadasz wiedzę, pozwól, by inni mogli od niej zapalić swoje świece.”
                                                                                            Margaret Fuller

Całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły
pragniemy złożyć serdeczne życzenia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Wielu sukcesów, które będą powodem satysfakcji i spełnienia zawodowego,
radości i optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy,
wszelkiej pomyślności, poczucia ważności wykonywanego zawodu
oraz wdzięczności uczniów,
z którymi dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia i ślubowanie klasy pierwszej. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice i wójt gminy Milówka Robert Piętka. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali program artystyczny. Wspierani przez wychowawczynię Krystynę Jopek, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na poczet flagowy szkoły. Pasowanie na ucznia „wielkim ołówkiem”- było tylko tego potwierdzeniem.Uczniowie klasy I zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie dyplomów i odbicie swojego palca w księdze pamiątkowej. Uśmiechnięci pierwszoklasiści przyjęli życzenia i prezenty przygotowane przez RadęRodziców.

Na zakończenie wszyscy przybyli goście oraz główni bohaterowie uroczystości spędzili czas przy  słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,
a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Październik 14, 2014 This post was written by Categories: Aktualności Comments are off for this post